Komunikaty

Dzień Otwartych Drzwi w VI LO

VI LO w Koszalinie w nowej odsłonie

     Dzień Otwartych Drzwi, czyli 4.04.2019 r. był  udany. Odwiedziło nas bardzo dużo uczniów szkół podstawowych
i gimnazjów, niektórzy przyszli również z rodzicami. Zainteresowaniem cieszyły się klasy o profilu lingwistycznym z m. in. dodatkowym językiem hiszpańskim  i biologiczno-chemicznym z chemią w kosmetyce. Chętnie też korzystano
z propozycji, do których zachęcały ich wizyty w poszczególnych salach lekcyjnych: Być jak Sherlock Holmes, Czas na kino szkolne, Bonjour la France, Quiz wiedzy o mediach  czy zdjęcie na fotościance.
    Duża, dobrze wyposażona szkoła z atrakcyjną bazą sportową i miejscem na odpoczynek między lekcjami w szkolnym Bistro Cafe to propozycja na dalszą edukację dla tegorocznych kandydatów do liceum. Więcej zdjęć na flickr.