Komunikaty

Halloween zakończeniem Dni Języków Obcych

Za nami miesiąc języków obcych, który postanowiliśmy zakończyć organizując Halloween – nieodzowny element kultury anglojęzycznej. Klasy miały możliwość pochwalić się znajomością tradycji związanych z tym świętem. Mieliśmy więc dyniowe szaleństwo (dynie wycięte i udekorowane tak, by przedstawiać profil klasy), przerażające wystroje sal lekcyjnych oraz wszechobecne na szkolnych korytarzach wiedźmy, wampiry i inne upiory. Organizatorkami imprezy były panie prof. Aleksandra Wolska i Magdalena Jerszyńska, które do świetnej zabawy postanowiły dołożyć element rywalizacji.
W konkurencji na najciekawiej wyciętą dynię najbardziej zachwyciły te przygotowane przez klasy I asp, I csp i I Cg. Najstraszniejszą potrawę halloweenową przygotowały klasy: I csp, II A i I Eg. Najstraszniejszymi salami lekcyjnymi, według komisji do spraw strasznych dekoracji, były sale klas I Eg, I csp i I asp. Oglądając przygotowane przez uczniów prace, można śmiało stwierdzić, że taki sposób poznawania kultury innych krajów przypadł im do gustu. Cieszymy się,
że był to udany dzień i już czekamy na przyszły rok. Więcej zdjęć na flickr.