Komunikaty

Do Uczniów

Drodzy Uczniowie,
los sprawił, że nie możemy się spotykać codziennie w szkole. Zostajemy w domach i próbujemy żyć inaczej niż dotychczas, co z pewnością jest trudne zarówno dla Was jak i Waszych najbliższych. Chociaż jest to bardzo trudne, musimy spróbować odnaleźć się jakoś w tej nowej rzeczywistości.

Od kilku dni wszyscy jesteśmy pod dużym napięciem, dlatego proponujemy Wam, abyście  ograniczyli dopływ informacji o koronawirusie płynące ze środków masowego przekazu i portali społecznościowych. Skupcie się na przyjemnościach np. czytaniu dobrej książki, rozwiązywaniu krzyżówek, korzystaniu z gier planszowych itd.

Jeśli  tracicie  ochotę i motywację do nauki, zrelaksujcie  się na chwilę np. zróbcie  sobie 30 minutową przerwę lub drzemkę, wyjdźcie  z psem na krótki spacer, porozmawiajcie  przez  telefon z bliską Wam osobą lub obejrzyjcie dobry film, kabaret,  które wprowadzą Was w pozytywny nastrój.

Zwróćcie uwagę z jakich stron korzystacie w Internecie,  z kim się łączycie i nawiązujecie kontakty. Bądźcie bezpieczni
w sieci!

Jeśli będziecie mieli problem, lub potrzebę porozmawiania z nami, zapraszamy Was i Waszych rodziców do kontaktu
z nami poprzez e-dziennik. W miarę naszych możliwości odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania i wesprzemy. Jeśli będziecie potrzebowali kontaktu telefonicznego prosimy o taką informację.

Życzymy dużo zdrowia i cierpliwości w tym trudnym dla nas wszystkich momencie.

Z pozdrowieniami
pedagodzy szkolni:
Maria Biernacka
Monika Królik
Magdalena Połatyńska