Komunikaty

3 miejsce w ogólnopolskim konkursie „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”

Tegoroczna IV edycja programu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Moje finanse” dobiegła końca. W e-finale ogólnopolskiego konkursu „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym” wzięło udział ponad 1100 szkół oraz ponad 5200 uczniów. Trwające od lutego zmagania konkursowe, 10 czerwca dobiegły końca.  Do finału zakwalifikowało się 24 uczniów z 8 zespołów, wśród nich uczniowie naszej szkoły Julia Bożek, Alicja Rodziewicz i Nataniel Chirkowski z klasy
I CG
(opiekun pani Maria Biernacka). Finaliści przez dwa dni walczyli o najlepsze miejsca uczestnicząc w minidebatach, broniąc lub zaprzeczając tezie  „Społeczna odpowiedzialność biznesu fundamentem przedsiębiorczości w XXI wieku”  oraz rozwiązywali test (studio przypadków) dotyczący praw konsumenta i ubezpieczeń społecznych.  Nasi uczniowie wywalczyli wspaniałe 3 miejsce.
SERDECZNIE IM GRATULUJEMY. BRAWO, JESTEŚMY Z WAS DUMNI! 

Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i przyjaciołom, którzy oddawali glosy na filmik „Kupuj z głową”
pt. Jak to z tym konsumentem bywa? serdecznie dziękujemy, bez Was nie doszlibyśmy tak daleko.