Komunikaty

Pecha Kucha – innowacyjna forma prezentacji

Od 1.09.2019 r nasza szkoła realizuje projekt zatytułowany Pakiet kompetencji, który gwarantuje Ci udane życie
w ramach
programu Erasmus +.
Jednym z celów projektu jest przedstawienie swoich refleksji czym jest przedsiębiorczość i jak jest realizowana w życiu  młodych uczestników programu z uwzględnieniem ich przedsiębiorczych umiejętności, aktywnej postawy i poszukiwania nowych rozwiązań.
13 października 2020 r. uczniowie naszej szkoły  spotkali się online dokonując autoprezentacji w języku angielskim. Doskonałym narzędziem do jego realizacji okazała się Pecha Kuchta-prezentacja składająca się z 20 slajdów zawierających ciekawe, intrygujące zdjęcia lub ilustracje, przydatna do przedstawienia nowych pomysłów, swoich wizji, pasji i zainteresowań. Każdy slajd mógł być opisywany jedynie przez 20 sekund a limit czasowy pozwolił skupić się na najważniejszych informacjach.