Olimpiada ZUS – „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2020/2021

W połowie października 2020 r. uczniowie klas II w ramach podstaw przedsiębiorczości,  wzięli udział w etapie szkolnym Olimpiady ZUS. Ponad 20 z nich z najwyższymi wynikami zakwalifikowało się i wzięło udział w eliminacjach szkolnych, które odbyły się pod koniec listopada br. Troje z nich tj. Magdalena Palij – II Eg – 20/20 pkt.  Patrycja Broca – II Dg – 19/20 pkt. i Maryna Guzowska – II Bsp – 18/20 pkt. zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego.  GRATULUJEMY!
W kwalifikacji generalnej z innymi szkołami VI LO w Koszalinie zajmujemy 3 miejsce. Brawo dziewczyny i trzymamy kciuki w marcu  za etap wojewódzki Olimpiady ZUS.