Komunikaty

V miejsce w konkursie „Segregacja na piątkę z plusem”

22 kwietnia 2021 r. odbył się finał konkursu filmowego dla nauczycieli pod hasłem „Segregacja na piątkę z plusem”. Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Patronat nad imprezą objęli: Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Prezydent Miasta Koszalina. Patronat medialny: Polskie Radio Koszalin, TV MAX, Gazeta Miasto.

W konkursie wzięło udział 20 filmów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedszkoli z całego województwa. Filmy pokazywały szkoły i przedszkola, w których segreguje się odpady oraz promuje działalność ekologiczną na terenie placówek.

Nasz film dotarł do ścisłego finału i w głosowaniu zajął V miejsce.

Gratulujemy twórcom filmu pani Aleksandrze Talarczyk i panu Jarosławowi Zwolakowi.