Komunikaty

Projekt: „Internationale-Deutsch-Sprechstunden – Międzynarodowe Spotkania w Języku Niemieckim”

Miło nam poinformować, że 2 uczennice naszej szkoły, Lena Rogalińska (2d) i Kornelia Włodarczyk (1a) zakwalifikowały się do udziału w projekcie, organizowanym przez przedstawicielstwo Niemieckiej Centrali do Spraw Szkolnictwa za Granicą w Atenach (Grecja), pt. „Internationale-Deutsch-Sprechstunden – Międzynarodowe Spotkania w Języku  Niemieckim”.

Dziewczyny będą miały okazję w małych, międzynarodowych grupach, porozmawiać w języku niemieckim ze swoimi rówieśnikami z całego świata, którzy również przygotowują się do egzaminu DSD1, na tematy im bliskie i dalsze. Cykliczne spotkania, organizowane raz na tydzień przez sześć tygodni (14.05.-18.06.21), odbywają się za pomocą platformy ZOOM.

Powodzenia!