Komunikaty

„Tydzień przedsiębiorczości” w naszej szkole

Od wielu już lat listopad jest miesiącem, w którym na całym świecie organizowane są wydarzenia promujące postawy przedsiębiorcze, świadomy wybór i aktywną postawę  wobec życia. Nasze liceum również dołączyło do tej ogólnoświatowej inicjatywy.  W tym celu w dniach od 22 do 26 listopada br. Maria Biernacka i Julitta Tatarzyńska,  zorganizowały  w naszej szkole TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, którego celem była wspólna zabawa, zdobywanie
i poszerzanie wiedzy oraz  nowych umiejętności.  Uczniowie klas II wzięli udział w konkursie pt. „Jestem konsumentem, znam swoje prawa”- zwyciężcami została II a , II miejsce – II d i III miejsce klasa II c.

Klasy trzecie rywalizowały w konkursie pt. „Bezpieczeństwo usług elektronicznych” – I miejsce zajęła klasa III a,
II miejsce – III e i III miejsce III b.

Dodatkowo odbyły się szkolne eliminacje do Olimpiady ZUS, chętni uczniowie zmagali się z testem, składającym się z 20 pytań, na które należało odpowiedzieć w przeciągu 30 minut. Do kolejnego etapu międzyszkolnego zakwalifikowały się:  Magdalena Palij – III E(g), Patrycja Broca – III D(g) i Martyna Guzowska – III b(sp).

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, to była świetna zabawa. Za rok kolejne przyjemne zmagania.