Komunikaty

Wymiana młodzieży w ramach projektu Erasmus+

Ostatnia wymiana młodzieży w ramach projektu Erasmus+ „Kompetencje, które gwarantują Ci udane życie” już za nami! Podczas trzech dni międzynarodowych warsztatów organizowanych przez szkołę partnerską ze Słowacji, nasze liceum reprezentowały Ewelina Ciesielska, Justyna Żukowska (kl. 2c) Amelia Mańkieiwcz (kl.3a) Kornelia Gawrońska, Nina Kuchta (kl.3c) oraz Maja Gawin (kl. 3e). W dniach 20-22 kwietnia rozwijały one umiejętności związane z tworzeniem własnych przedsiębiorstw i zarządzania ryzykiem. Pełne kreatywności, radości i refleksji spotkanie przeprowadzone
w języku angielskim skupiło młodzież ze szkół partnerskich z Włoch, Szwecji, Słowacji i Polski. Nasze przedsiębiorcze licealistki spisały się na medal! Opiekunkami tego spotkania były prof. K. Sobańska oraz prof. A. Szagdaj,

plakat do mediów społeczn.