Komunikaty

Nasi nauczyciele na szkoleniu międzynarodowym we Włoszech realizowanym w ramach projektu Erasmus+

W dniach 15-20 maja Pani dyrektor Jolanta Kowalska wraz z  nauczycielkami języka angielskiego  Katarzyną Sobańską, Anną Szagdaj, Anną Prabucką oraz Magdaleną Jerszyńską uczestniczyła w krótkim międzynarodowym szkoleniu realizowanym w ramach szkolnego projektu Erasmus+. Spotkanie nauczycieli czterech szkół  zostało zorganizowane przez partnerów włoskich w miejscowości Santa Maria a Vico, miało na celu rozwijanie  umiejętności metodycznych  oraz dzielenie się doświadczeniami wynikającymi z pracy z młodzieżą. Oprócz warsztatów nasze przedstawicielki miały okazję zwiedzić między innymi Neapol i Casertę. To niestety już ostatnia mobilność realizowana w ramach projektu „Pakiet kompetencji, który gwarantuje Ci udane życie”.