Komunikaty

Dzień Sportu

14 czerwca 2022 r. w naszym liceum odbył się Dzień Sportu. Wspólnie z Samorządem uczniowskim zorganizowaliśmy dzień, który upłynął pod znakiem konkurencji sportowych i quizów. Odbył się również konkurs plastyczny – malujemy podobiznę wychowawcy.
O godzinie 11.00 odbyło się spotkanie ze zwyciężczynią X edycji Top Model Dominiką Wysocką. Wywiad poprowadziła Maja Gawin. Obserwowało nas ok. 100 użytkowników Insagrama oraz kilkadziesiąt osób na żywo.
W tym dniu Rada Rodziców ufundowała watę cukrową i popcorn. Przyjechały lody z Pracowni Lodów.
Odbył się kiermasz ciast i babeczek. Nagrodami za udział w konkurencjach sportowych, quizach i konkursie plastycznym był Dzień Dyrektorski, Dzień bez kartkówki i Dzień bez pytania. Wszystkie nagrody do odebrania w przyszłym roku szkolnym.
Po podliczeniu frekwencji przyznaliśmy nagrody następującym klasom:
–  Dzień Dyrektorski 78% frekwencji klasa II E
–  Dzień bez kartkówki 77% frekwencji klasa I D
–  Dzień bez pytania 37% frekwencji klasa III D

Wszystkim bardzo dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy za rok.