Wspaniała licytacja WOŚP w VI Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie

Jakież to było ekscytujące! Noc filmowa p. Anny Gasiuk sprzedana za 650 zł ! Wylicytowała tę noc klasa I G. Klasa II D za 450 zł kupiła tydzień bez prac i odpowiedzi w lutym lub w marcu z matematyki u p. Anety Żebrowskiej. Lekcję przy kawie, herbatce i słodkościach z p.  Iwoną Rakus-Brzozowską za 350 zł wylicytowała klasa I O. Makijaż p. Izie Rączy wykona klasa IV E za 240 zł. Klasa III C będzie jadła śniadanie w Barcelonie lub Londynie z p. Paulną Miszczyszyn za 190 zł. Wow! To tylko niektóre fanty. Niesamowite emocje towarzyszyły licytującym. Brawa za hojne serca!

Za jakiś czas podamy konkretną kwotę, którą uzyskaliśmy ze wszystkich licytacji.

Dziękujemy nauczycielom za pomysły. Uczniom za przeprowadzenie licytacji. Powtórzmy to za rok.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. Siema!

Organizatorzy – Samorząd Uczniowski i Klub Wolontariusza

Do zobaczenia na Finale WOŚP w niedzielę!