Komunikaty

Podsumowanie projektu!

31 marca 2023 r. podsumowaliśmy działania integracyjne „Śladami koszalińskich murali”  w ramach projektu IOM.
Celem podejmowanych działań było wpajanie tolerancji i walka z wszelkimi przejawami rasizmu i ksenofobii, wykluczenia społecznego, wyjaśnianie różnic kulturowych oraz czynników powodujących migracje. Realizacja niniejszego projektu przyczyniła się do zawiązania przyjaźni między uczestnikami, pozwoliła im na poznanie nowych kultur, umożliwiła realizację innych wspólnych działań w środowisku szkolnym oraz na budowanie jednej wspólnoty.
Dzięki temu powstał mural „Skrzydła Wolności”, który zdobi szkolny korytarz.
Dzięki wsparciu uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. W. Hasiora w Koszalinie Pawłowi, Kindze i Natalii możemy cieszyć się nową przestrzenią.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą zabawę!