Komunikaty

Święto liczby π

“Święto liczby π“ to okazja do innego spojrzenia na matematyczne myślenie. Stworzyła ona możliwość publicznego zaprezentowania plakatów oraz umiejętności plastycznych przy ich wykonaniu. Uczniowie z bardzo dużym zaangażowaniem wykonali zadania konkursowe, które umożliwiły kształcenie pracy społecznej oraz wzajemnej współpracy oraz odpowiedzialności. Jury stanowiły bowiem uczennice kl. II G – Malwina Błasińska, Sara Flis i Patrycja Szramiak, które wzorowo wywiązały się z powierzonego zadania. Nad prawidłowym przebiegiem projekcji prezentacji czuwał uczeń kl. I B Piotr Bohdziewicz. Gratulujemy zwycięzcom:
I miejsce Maria Gasińska kl. I B
I miejsce Karina Sokołowska kl. I B
II miejsce Klaudia Kozłowska kl. I A
III miejsce Dominika Koczera kl. I E
III miejsce Justyna Kozłowska kl. I E