Budujemy mosty pod niebem Kampanii – relacja z międzynarodowej wymiany we Włoszech 10-17.04.2026 r.

Od tętniących życiem ulic Neapolu, przez specjalistyczne pracownie w Solofrze i Atripaldzie, aż po antyczne ruiny Pompejów – grupa siedmiu uczennic naszego liceum, pod opieką pani Anny Szagdaj oraz pani Magdaleny Sawickiej, wzięła udział w intensywnym projekcie międzynarodowym. To był tydzień pełen wyzwań, pracy twórczej i niezapomnianych lekcji europejskich wartości.Eco-Detektyw

Więcej