Komunikaty

Wyjątkowe nagrody dla Nauczycieli VI LO!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 10 października 2019 roku w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród nauczycielom szczególnie zasłużonym dla polskiej edukacji – Medale za Długoletnią Służbę, Medale Komisji Edukacji Narodowej, Nagrody Ministra Edukacji Narodowej, Nagrody Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Dla naszej szkoły był to dzień wyjątkowy, gdyż aż
11 naszych nauczycieli zostało wyróżnionych podczas tej uroczystości. Uhonorowani zostali:

  • prof. Jolanta Stankowska – Nagroda Ministra Edukacji Narodowej
  • prof. Iwona Pawłowska – Nagroda Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
  • prof. Mariola Włodarczyk – Nagroda Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
  • prof. Magdalena Połatyńska – Medal Komisji Edukacji Narodowej

Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymała prof. Anna Gasiuk

Srebrne Medale za Długoletnią Służbę otrzymali:

  • prof. Wioleta Przewdziękowska
  • prof. Izabela Rączy
  • prof. Elżbieta Wychocka
  • prof. Ryszard Deka
  • prof. Piotr Stępnik

Brązowy Medal za Długoletnią Służbę otrzymała prof. Ewelina Janicka

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

14 października 2019 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie odbyła się kolejna ważna uroczystość, tym razem wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Koszalina dla szczególnie wyróżniających się nauczycieli z naszego miasta. Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazły się także nauczycielki z VI LO – prof. Anna Gasiuk i prof. Elżbieta Wychocka.
Serdecznie gratulujemy!