KADRA PEDAGOGICZNA VI LO rok szkolny 2023/2024

Język polski:                                       
        Aneta Boguska
        Anetta Idziorek
        Katarzyna Jacewicz
        Agnieszka Kowalska                     
        Agnieszka Ostrowska                      
        Iwona Pawłowska
        Iwona Rakus-Brzozowska
        Agnieszka Szantyr      
        Joanna Uchman-Mączkowska         
        Ewa Wrzołek-Bielińska                               

Język angielski:                                   
        Dorota Barteczko                          
        Magdalena Jerszyńska
        Beata Lentner
        Bartosz Molęda                                          
        Anna Prabucka
        Magdalena Sawicka                            
        Katarzyna Sobańska                        
        Anna Szagdaj                                  
        Aleksandra Wolska
        Katarzyna Załuska                         

Język niemiecki:                                  
        Ryszard Bartman                            
        Paulina Byrzykowska
        Joanna Jędrysik                      
        Magdalena Lewandowska               
        Jolanta Stankowska                        

Język francuski:                                  
        Julitta Tatarzyńska  

Język hiszpański:
        Paulina Miszczyszyn                       

Historia:                                             
        Daniel Bagnucki
        Agnieszka Chodalska       
        Anna Gasiuk                                  
        Stanisława Hryckiewicz                    
        Beata Pawluczenia 
        Kamila Stanoch                                                                                           

Wiedza o społeczeństwie:             
        Daniel Bagnucki
        Agnieszka Chodalska       
        Anna Gasiuk
        Stanisława Hryckiewicz
        Beata Pawluczenia

Historia i teraźniejszość:
        Daniel Bagnucki        
        Agnieszka Chodalska        
        Anna Gasiuk
        Stanisława Hryckiewicz
        Beata Pawluczenia
        Kamila Stanoch

Matematyka:
        Anna Bartkowska
        Renata Pachucka-Siek        
        Agnieszka Płecha
        Izabela Rączy
        Anetta Żebrowska
        Małgorzata Żurańska

Fizyka:
        Dorota Dowiatt
        Stanisław Mitura

Chemia:
        Ewelina Janicka
        Iga Dwulit
        Magdalena Kamyk

Biologia:
        Zbigniew Mieszczak        
        Wioleta Przewdziękowska
        Agnieszka Różycka
        Beata Sławna-Guzowska
        Hanna Ziołek

Geografia:
        Kamila Lenart-Rogala
        Edyta Mostowska-Mainusz       
        Arkadiusz Pall        
        Wioleta Przewdziękowska        

Informatyka:
        Ryszard Bartman
        Dorota Dowiatt
        Ewa Pelowska
        Agnieszka Różycka
        Aneta Ślubowska-Szygenda

Plastyka:
        Katarzyna Podlaszczak

Religia:
        Piotr Kozłowski
        Piotr Towarnicki

Etyka:
        Julitta Tatarzyńska

Wychowanie fizyczne:
        Kamil Chicewicz
        Ryszard Deka
        Janusz Graczyk
        Łukasz Korszański
        Mariusz Lenartowicz
        Wiktoria Łozińska
        Piotr Stępnik
        Piotr Stołowski
        Aleksandra Talarczyk
        Elżbieta Wychocka
        Jarosław Zwolak

Edukacja dla bezpieczeństwa:
        Maria Biernacka

Wychowanie do życia w rodzinie:
        Stanisława Hryckiewicz

Menadżer sportu:
        Piotr Stępnik

Wiedza o mediach:
        Katarzyna Jacewicz        
       Joanna Uchman-Mączkowska

Chemia w kosmetyce:
        Ewelina Janicka
        Iga Dwulit

Podstawy przedsiębiorczości:
        Maria Biernacka
        Julitta Tatarzyńska

Biznes i zarządzanie:
        Jolanta Kowalska

Edukacja klimatyczna:
        Kamila Lenart-Rogala
        Edyta Mostowska-Mainusz

Biblioteka:
        Anna Gasiuk
        Eleonora Kaźmierczak

Pedagog szkolny:
        Maria Biernacka
        Magdalena Połatyńska

Pedagog specjalny:
        Monika Pikur

Psycholog szkolny:
        Agnieszka Szantyr

Doradztwo zawodowe:
        Mariola Włodarczyk