Program Erasmus+ akcja KA229

Wytrwałość i ciężka praca popłaca! W wyniku wielomiesięcznych starań nasza szkoła pozyskała fundusze, dzięki którym nowy projekt z trzema szkołami partnerskimi z Włoch, Słowacji oraz Szwecji stał się możliwym.

Projekt zatytułowany jest Pakiet kompetencji, który gwarantuje Ci udane życie, a okres jego realizacji to dwa lata, od 1.09.2019 do 31.08 2021 roku.

Całkowity budżet to 29 120 EURO.

Celem projektu jest  rozwijanie umiejętności przedsiębiorczych uczniów oraz przygotowanie ich do świadomego podejmowania decyzji w dorosłym życiu.

Jeśli Ty, Drogi Uczniu/Droga Uczennico lubisz rozwijać się, szukać nowych rozwiązań  i pomysłów, mówisz komunikatywnie w języku angielskim przystąp do grupy projektowej! Przed Tobą i Twoimi kolegami wyjazdy i spotkania w czterech krajach Europy. Czekają Cię wyzwania, oraz możliwości odkrywania swojego prawdziwego potencjału. Na pewno zaprocentuje to już wkrótce w Twoim życiu.

W ciągu 2 lat z naszej  szkoły do szkół partnerskich wyjedzie 18 uczniów. Pamiętaj, że to właśnie Ty możesz być jednym z nich. Pierwsza mobilność uczniowska będzie miała miejsce już w grudniu 2019 roku!

Przekazywanie informacji o projekcie Erasmus+, a w szczególności o spotkaniach  młodzieży w placówkach zagranicznych,  zostanie zrealizowana każdorazowo w taki sposób, aby zagwarantować  wszystkim  naszym uczniom  równość szans oraz prawo do informacji.

Już wkrótce dowiesz  się więcej o projekcie podczas lekcji wychowawczych, lekcji języka angielskiego, dzięki tablicom informacyjnym znajdującym się w strategicznych miejscach szkoły oraz oczywiście w zakładce strony internetowej szkoły Erasmus+, którą właśnie czytasz.

Ważne informacje o kryteriach naboru młodzieży oraz regulamin mobilności znajdują się poniżej. Kliknij na dokument, który Cię interesuje, aby go pobrać.

Prace konkursowe należy złożyć do sekretariatu szkoły do 17.01.2020 roku do godziny 15.00.

Prace  konkursowe  należy złożyć w wersji papierowej oraz na płycie CD do sekretariatu szkoły
do dnia  11 stycznia 2021 roku do godziny 15.00.

Protokół pracy komisji selekcyjnej – C2 wirtualnie