Komunikaty

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Z uwagi na ochronę przed zagrożeniami  wynikającymi z epidemii i zapewnienia bezpieczeństwa, uroczyste rozpoczęcie roku zostanie ograniczone do spotkań wychowawców z uczniami klas I, które odbędzie się 1 września 2020 r.,
o godz. 9.00.

Od 2 września 2020 r. wszystkie klasy rozpoczynają naukę w trybie stacjonarnym zgodnie z planem lekcji.

Uczniowie wchodzą i wychodzą do/ze szkoły na stałe przypisanym im wejściem/wyjściem:

   wejście/wyjście A – klasy I

   wejście/wyjście B –  klasy II

   wejście/wyjście C – klasy III

Uczniów i Rodziców prosimy o zapoznanie się z:

Procedurą zapewniania bezpiecznego pobytu w szkole i ochrony przed zagrożeniami wynikającymi z epidemii stosowaną w VI Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie w związku z zagrożeniem koronawirusem SARS – CoV – 2

Koszalińskimi rekomendacjami dotyczącymi edukacji w czasie epidemii COVID – 19 od 1 września 2020 r.