Komunikaty

Dni przedsiębiorczości

W dniach 27 i 28 listopada br. trwały Dni Przedsiębiorczości w naszej szkole. W tym celu zostały przeprowadzone konkursy tematyczne dla uczniów klas II, III i IV. Pani prof. Maria Biernacka wraz z panią prof. Jolantą Kowalską przygotowały dla uczniów trzy konkursy, uczniowie klas drugich wzięli udział w quizie „1 z 10” ptPrawa konsumenta. Pierwsze miejsce zdobył zespół z klas II a i II e, drugie miejsce z klas  II g i II cn i trzecie miejsce z klas II f i II d.
Uczniowie klas trzecich zmierzyli się z grą o tematyce Budżet i usługi bankowe. Na zwycięskim podium uplasowali się uczniowie z klasy III c, na drugim uczniowie z klasy III f a na trzecim miejscu z klasy III a.

Dodatkowo w sali konferencyjnej odbyły się eliminacje szkolne do Olimpiady ZUS, wśród 18 uczestników z klas II, III i IV  do kolejnego etapu międzyszkolnego zakwalifikowały się uczennice z klasy IV b: Gabriela Lica, Hanna Radzikowska
i Julia Wołodkowicz.  

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM