Komunikaty

Nasz projekt Erasmus+ tym razem wirtualnie

Szkolny projekt Erasmus+ zatytułowany Pakiet kompetencji, który gwarantuje Ci udane życie (SKILLS FOR THE FUTURE)) trwa nadal i ma się dobrze! W dniach 24- 26 listopada wirtualnie gościliśmy  uczniów i nauczycieli
z zaprzyjaźnionych szkół z Włoch, Słowacji oraz Szwecji. W międzynarodowym gronie 24 uczniów pod opieką
8 nauczycieli rozwijało kompetencje w zakresie przedsiębiorczości. Podczas warsztatów prowadzonych w języku angielskim  uczestnicy projektu  mieli okazję pogłębić wiedzę na temat typów osobowości, rozwijać kreatywność, poznać tajniki redagowania życiorysu  oraz przeprowadzić symulacje rozmów o pracę.  Zajęcia  warsztatowe prowadziły  nauczycielki języka angielskiego : Katarzyna Sobańska, Anna Prabucka, Magdalena Jerszyńska oraz Anna Szagdaj. Spotkanie wzbogaciła dr Monika Pawłowska z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie  bardzo ciekawym wykładem dotyczącym  zawodów przyszłości.  Społeczność uczniowską naszej szkoły reprezentowały Amelia Mańkiewicz, Jagoda Trębacz, Maja Gawin, Nina Kuchta, Lena Rogalińska oraz Julia Kaczmarek.  Przyjazna atmosfera, radosna twórczość  i pozytywna energia panowały cały czas podczas trzech dni spotkań międzynarodowych.  Czekamy na kolejne już w Szwecji oraz Słowacji!