Komunikaty

II edycja konkursu: REGIONALNY PRODUKT TURYSTYCZNY – Olimpijczycy Ziemi Koszalińskiej

10 kwietnia reprezentacja uczniów z VI LO w Koszalinie z klas IIIF i IIID uczestniczyła w II edycji konkursu: REGIONALNY PRODUKT TURYSTYCZNY – Olimpijczycy Ziemi Koszalińskiej. Nasi uczniowie z uwagą wysłuchali wykładu przygotowanego przez panią dr. Agnieszkę Połaniecką. Mieli również możliwość poznać zaproszonych olimpijczyków, paraolimpijczyków i działaczy sportowych z naszego regionu – takich jak Małgorzata Hołub-Kowalik, Marian Tałaj, Marian Standowicz, Paweł Spisak, Ryszard Fornalczyk, Stanisław Kopeć. Na koniec rozwiązywali test. Spośród naszych uczniów mamy 2 finalistów: Jakub Wrzask i Wiktor Krawiec, a jako grupa zajęliśmy 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy chłopakom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.