Komunikaty

Bądźmy wszyscy czujni i ostrożni! – konferencja na temat cyberprzemocy i zagrożeń w Internecie

6 lutego to Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Na zaproszenie Politechniki Koszalińskiej, uczniowie klas pierwszych naszej szkoły, uczestniczyli w konferencji na temat cyberprzemocy i zagrożeń w Internecie. Bądźmy wszyscy czujni i ostrożni! Według słów organizatora spotkania, dra hab. Marka Górki, prof. PK z Katedry Nauk o Polityce Wydziału Humanistycznego, celem tego wydarzenia było nakłonienie jego uczestników do przemyślanych i rozważnych działań
w cyberprzestrzeni. – Inspiracja ta powinna towarzyszyć nam nie tylko dzisiaj, lecz każdego dnia – uważa naukowiec. – Ponadto stanowiła okazję do refleksji nad wyzwaniami, jakie stoją przed nami w naszym globalnie połączonym świecie.
Dziękujemy panu prof. Markowi Górce za wykład i czekamy na rewizytę w VI LO.